Fıstıklı Pansiyon-armutlu fıstıklı pansiyon fiyatları

Fıstıklı Köyü Pansiyon işletmelerinin tamamını web sitemizde tanıtıyoruz. Yalova’nın Armutlu İlçesindeki Fıstıklı Köyünde hizmet veren tüm pansiyonlar hakkında sitemizden bilgilere ulaşabilirsiniz. Fıstıklı Köyü Pansiyonları özellikle yaz aylarında son derece yoğunluk kazanmaktadır. Yaz tatilinin kısa sürmesi dolayısıyla Fıstıklı Köyü pansiyon sahipleri bu mevsimi en iyi bir şekilde değerlendirmek istemektedirler.

Özellikle İstanbul’a konum itibariyle yakın olması,Bursa ve Yalova’da ikamet eden tatilcileri buraya yönlendirmektedir. Sadece bu şehirler değil aynı zamanda tüm çevre illerden Fıstıklı Köyüne akın etmektedirler. Fıstıklı pansiyon ve apart dairelerin yanında aynı zamanda otel ve motel işletmeleriyle de kendini söz ettirmektedir. Fıstıklı köyü pansiyon işletmelerinde sizlere tüm pansiyonların iletişim bilgilerini ve resimlerini paylaşıyoruz. Pansiyon ve apart dairelerin plaja olan uzaklık ve yakınlıkları ile tüm resimlerini sitemizde paylaştık. Siz de yaşamış olduğunuz tecrübelerinizi sitemizin yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

Fıstıklı köyü plajı kumsalı ile tertemiz bir özelliğe sahip olup denizi de son derece temizdir. Hafta sonlarında Fıstıklı Köyüne ziyaretçi akını gerçekleşmektedir.

Şimdi sizlere tüm fıstıklı köyü pansiyonlarını tanıtmaya devam ediyoruz.

Fıstıklı Köyü Pansiyon İşletmeleri

Fıstıklı Köyü Pansiyon İşletmeleri

FISTIKLI GÜNAY APART

Günay Apart, Fıstıklı köyü Karaincir mevkiinde, bir koyda 5000 metrekarelik alanımızda bulunmaktadır.

Sakin bir yerde, temiz hava, bol güneşli, oksijen depolayabileceğiniz bir yerdedir.

Zeytin ve çam ağaçları içinde, denize 30 metre uzaklıkta, doğayla baş başa bir tatil geçirmek isteyenler için bulunmaz bir yer…

Yeni hizmete açılan apartımızda huzur içinde, keyifli bir tatil yapabilirsiniz.

Otopark sıkıntısı yoktur. Araçlarınızı rahatlıkla park edebileceğiniz alanımız vardır.

Kalabalıktan, gürültü patırtıdan uzak bir tatil geçirmek istiyorsanız aradığınız daireleri Günay Apart’ta bulacaksınız.
Ailenizle günün her saatinde baş başa kalabileceğiniz bir ortam sunmaktadır.

Apartımız Marmara’da her geçen gün cazibesi ve ziyaretçisi artan Fıstıklı’da bulunmaktadır.

1+1 şeklinde olan dairelerimizde sıcak su imkanı vardır. Yeme-içme misafirlerimize ait olup bir evde bulunacak her türlü imkan mevcuttur. Tüm dairelerimizde balkon bulunmaktadır. Hem dairelerimizde masa sandalye hem de bahçe için de masa sandalye verilmektedir.

Günay Apart alışkanlıklarınızı değiştirecek.

ULAŞIM:

İstanbul’dan deniz otobüsüyle Armutlu’ya gelip Armutlu’dan Gemlik otobüsleriyle Günay Apart’a ulaşabilirsiniz. Armutlu — Gemlik otobüsleri Günay Apart’ın yanından geçmektedir.

Gemlik’ten Armutlu otobüsleriyle Günay Apart’a ulaşılabilmektedir.

Bursa terminalinden 15 Haziran — 15 Eylül tarihleri arasında 10, 13, 15, 17, 20 ve 22’de kalkan Armodies Turizm otobüsleri Günay Apart’ın yanından geçmektedir. Armodies Turizm otobüsleri Bursa Terminali 91 nolu perondan kalkmaktadır.

Fıstıklı Köyü Armutlu / Yalova
Telefon:

0555 003 77 16
0539 369 16 77

Apartımızda Alkol Kullanılmaması
Mayo ve Bikini İle Apart Çevresinde Gezinilmemesi (Plaj Hariç)
Çıkışların saat 11:00’de yapılması
Bir Daireye 6 Kişiden Fazla ( 4 Yetişkin 2 Çocuk)reservasyon yapılmaması
Rica olunur.