İnternetten Online Market Alışverişi

 İnternetten Online Market Alışverişi

İnternetten Online Market Alışverişi son zamanlarda artık ihtiyaç haline geldi. Türkiyede henüz bu alanda Amerika ve İngiltere başta olmak üzere çok geri kalmış durumda. Market sahipleri acaba yeni şubeyi nerede açarım derdine düşmüşler. Bir zamanlar kasap, bakkal,manav diye küçük esnaf grubunu bitiren marketler şimdi kendileri çağa ayak uyduracak mı göreceğiz.
Marketlerin ileri görüş vizyonunu değerlendirme adına kurulan internetten online alışveriş yapma imkanı sağlayan ve marketleri bir çatı altında toplayan onlinemarketler.com bu amaçla kurulmuş ve şu an itibariyle marketlerle anlaşmalar imzalamaktadır.
Yazın sıcaktan kışın soğuktan bunalan halkımız saatlerce reyonlar arasında dolaşıp kendine hiç ihtiyacı olmayan ürünleri alma durumundan vazgeçecek mi. Belki de marketler bunu düşünerek olsa gerek müşteriyi internetten değil de  markete çağırmaktalar ve online market yatırımına soğuk bakmaktalar. ya bunu düşünmekteler ya da iş vizyon meselesi olarak açıklanabilir. İnternetten online olarak yapılan alışverişlerde İngiltere %75 lik bir paya sahip. Yani ingilizler market alışverişini internetten gerçekleştirmekteler. Market reyonları arasında dolaşıp kasa önünde kendine sıra bekleme  poşetleri arabaya taşıma. Arabayla eve geliş çilesi sonra arabadan eve taşıma çilesi çekmek isteyenler hala klasik manada market alışverişine devam etmekteler.
Online alışveriş ile artık poşet taşıma derdine bir dur diyor.


Online market alışverişi faydaları

 • Artık sadece istediğniz ürünü alacaksınız.
 • gereksiz alışverişe son
 • kasa önünde beklemeye son
 • poşet taşımaya son
 • markete gitmeden fiyat karşılaştırma
 • ek ücret ödemeden  alışveriş yapma
 • kapıdan ödeme fırsatı
 •  

Online market alışverişi be Bakkallar
Bakkalları kurtaracak tek çare bu gözükmekte. Zira servis ağını kuran bakkal istediği ilçeye marketteki mallarını satma imkanına kavuşacak

MARKET SAHİPLERİ

 1.  Sisteme giriş parası ödeme yok
 2. sınırısz alan
 3. sınırsız bw
 4. ücretsiz eğitim
 5. ücretsiz ssl
 6. ücretsiz ip
 7. ücretsiz e-ticaret yazılımı
Hamile olan bayanlar artık istedikleri ürün için evden çıkma kocasını bekleme derdini bitiriyorlar.
Yaşlılar şayet internete girişi beceremezse hemen oğullarına kızlarına bir telefon onlar vasıtasıyla siparişleri gerçekleştiriyorlar.
market alışverişinden bıkan beyler şimdi çoluk çocuğunuza zaman ayırın. maç seyredin. kitap okuyun.